Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Mısırlı Mustafa Hoca

Annem benim kısmetlerimin açılması için sürekli bir şeyler yapmaya çalışıyordu. Sanırım yıldızım düşüktü ki pek çok işim de yolunda gitmiyordu. Tabi ki ailem de ben de üzülüyorduk ama aslında ben hayatımdan çok da şikayetçi değildim. Annem bu meseleyi o kadar çok kafasına taktı ki beni bir sürü hocaya filan götürdü. Sırf gönlü olsun, üzülmesin diye kabul ettim ama sonuç değişmedi. Bir gün müjdeli haber almış gibi geldi ve bana Mısırlı Mustafa hoca diye birini bulduğunu, bu işi onunla çözebileceğimizi söyledi. Ben yine her zamanki gibi mesafeli idim ama yine kırmak istemedim. Tamam dedim ve bu kişiyle görüştük.
Adamı Gözüm Tutmamıştı
Bu adamı görür görmez daha gözüm hiç tutmadı ve hiç de inanmadım. Davranışları gereğinden fazla abartılıydı ki sanki insanların gözünü boyamaya çalışıyordu. Annem o kadar inançlıydı ki onu da kıramadım, üzemedim ama adamdan hayır gelmeyeceği de belliydi. Neyse bize bir sürü laf etti, dua yazdı, büyü yaptı kendince ve artık kısmetlerimin açılacağını söyledi. Tabi annem fena halde sevindi. Eve döndük ve dediklerinin hepsini yaptık.
Zaman Geçti Bende Değişiklik Olmadı
Ne yazık ki pek çok sahte hoca gibi bu kişi de yalancının tekiydi. Ne benim kısmetim açıldı, ne de halimde en ufak bir müspet durum söz konusu oldu. Annem tabi ki çok üzüldü ve verdiğimiz paraya yandı durdu.

Bir önceki yazımız olan Medyum Yorumları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. ÇALIŞILCAK DOĞRU DÜZGÜN MEDYUM KALMADIKİ ZATEN ÇOĞU SÖZDE MEDYUM DOLANDIRICI YORUMLARI OKUYAN İNSANLAR KİMİN NE OLDUĞUNU ANLAYIP YOLA ÇIKMALILAR GÖZ GÖRE GÖREDE DOLANDIRILMAMALI İNSANLAR. ÇALISMA YAPILACAK İNSAN SAYISI BİR ELİN SAYISINI GEÇMEZ GÜVENİLİR MEDYUM YOK DENECEK KADAR AZ VE GERÇEKTEN GÜVENİLECEK MEDYUM HOCALAR DAN BİRİ DE MEDYUM DOLUNAY HOCA BENCE ÇALIŞILCAK BİR HOCA BENDE HERKESİN ÇALIŞMASINI ÖNERİRİM.ZATEN HOCAM HERKESİN İŞİNİ YAPMIYOR. CEP TELEFONUNDAN GÖRÜŞMEK İSTEYENLER İÇİN SÖYLÜYORUM 0555 171 85 40 BENİM ÖNERİM MEDYUM DOLUNAY HOCADIR VE HOCAMIZIN TELEFON NUMARASI BU NUMARADIR.

Leave a reply