Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Muhabbet Duaları

Benim annem ve babam ne yazık ki iki ayrı dünyaların insanı. Bildim bileli ortak bir noktaları yoktur. Asla karşılıklı oturup kahve içtiklerini, sohbet ettiklerini görmediğim gibi, beraber romantik zamanlar geçirdiklerine de şahit olmadım. Ayıptır söylemesi beni ve kardeşimi nasıl yaptıklarını bile anlamış değilim. Onları uzaktan görenler sanki yan yana zorla getirilmiş iki insan olduklarını söyleyebilirler. Bu denli alakasız, ilgisiz, birbiriyle konuşmayan, muhabbetleri olmayan insanlar oldukları için çok üzülüyordum. Onlar için muhabbet duaları okumaya başladım ki belki daha iyi bir iletişimleri olur diye.
Daha Etkili Olsun Diye Burak Beyle Görüştüm
Amacım onlara iyilik etmek olduğundan ve kalan ömürlerini tatlı tatlı geçirsinler istediğimden bu konuda medyum Burak beyle görüşmenin iyi olacağına karar verdim. 0553 371 89 94 nolu hattını bir arkadaşımdan alıp aradım ve annemi, babamı anlatıp muhabbet duaları ile alakalı yardım istediğimi belirttim. Pek çok detay var elbette ama işin özü şu ki kendisi bana inanılmaz şekilde yardım etti. Aslında ben çok umutlu değildim ama sonuç beklediğimin kat kat fazlası oldu.
Onları Hiç Böyle Mutlu Görmemiştim
Bu dualar ve tabi ki medyum Burak beyle görüşmemden sonra annemle babamdaki değişim beni mutluluktan defalarca ağlattı. Kimse onların bu haline inanamıyordu ve anlam da veremiyordu. Birlikte tavla oynadıklarını, beraber film izlediklerini gördüğüm gibi, babamın anneme mutfakta yardım ettiğini de gördüm. Muhabbet kuşu gibi konuşmaları da tabi ki asıl amacımdı.

Bir önceki yazımız olan Mona Luisa Medyum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. MERHABA ARKADAŞLAR, HERKES GİBİ BENİMDE MEDYUM İHTİYACIM OLDU ÇOK KÖTÜ GÜNLER GEÇİRİYORDUM ÇEKTİĞİM AŞK ACISINI ANLATAMAM 5 AYDIR HAYATTAN KOPMUŞTUM ALKOLİK OLDUM ÇIKTIM.SONRA KOMŞUMUZ ANNEME MEDYUM DOLUNAY HOCAYI SÖYLEMİŞ BENDE ÇALIŞMAYA KARAR VERDİM 22 GÜNLÜK BİR ÇALIŞMAMIZ OLDU YORUMLARI FALAN OKUDUMDA GÜVENİLİR BİR HOCAYMIŞ.ŞİMDİ ÇALIŞMAMIZ BİTTİ BEKLEME SÜRECİNDEYİM AMA ETKİSİNİ GÖRMEYE BAŞLIYORUM BEKLEME SÜRECİM TAMAMEN BİTTİĞİNDE HERŞEY DAHA İYİ OLUCAK EMİNİM UMARIM ZOR DURUMDA OLAN HERKES MUTLU OLUR MEDYUM HOCA SAYESİNDE BENDE MUTLU OLCAM INSALLAH HISSEDIYORUM GERÇEKTEN COK YOL KAT ETTİK HOCAMIZIN TELEFONU 0555 171 85 40 .

Leave a reply