Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Recep Kaplan

Aşırı kıskanç bir sevgilim vardı ve sürekli olarak bana şartlar koşuyor, insanlarla görüşmemi de engelliyordu. Onu çok seviyordum ama artık kendime ait bir hayatım da kalmamıştı. Bu durumu çözebilmek için onunla çok konuştum ama anlamadı. Ben de onun bu huyundan vazgeçebilmesi, ilişkimizin daha düzgün hale gelebilmesi için medyum ile görüştüm. Tabi ki ben bu konularda çok iyi değilimdir yani kim iyi, kim kötü, kim dürüst, kim sahtekar bilemem. Haliyle insanlara hemen inanan bir yapım olduğundan epeyce zarar görmüşümdü ki bu son olay da bunun kanıtıdır.
Kendime Hala Kızıyorum
Bu denen kişi medyumum dediği için ben de ona bir dua yazdırırım veya etkili bir yöntem önerir de kız arkadaşım normalleşir diye düşündüm. Tabi bana bir sürü şey aldırdı. Yok ona lazım, yok bu büyü için kullanacağım diye bir sürü para harcadım. Neyse ekstra ücret de ödedim tabi. Bir aya kalmaz her şey düzelir dedi bu sahtekar insan. Ne yazık ki bir ay filan hikaye aradan 2 ay geçtiğinde biz ayrılmıştık bile. Kız arkadaşım durup dururken benden ayrıldı. Artık adam ne büyüsü yaptıysa bizi ayırdı.
Hala İnanamıyorum
Neyse ki bir komşum bu sahtekar adamın zararını telafi edecek çok iyi bir medyum buldu da şu an her şey yoluna girmiş durumda. Size de ders olsun istedim ondan yazdım.

Bir önceki yazımız olan Nohut Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorumlar ( 2 )
  1. HERKESİN MEDYUM ARAYIŞI İÇİNDE OLMASI BENİ RAHATLATIYOR ACABA SADECE BENDEMİ SORUN VAR DİYORDUM DUYDUĞUM SESLER GÖRDÜĞÜM ŞEYLER BENİ KORKUTUYORDU BENDE EN SONUNDA HOCAYLA ÇALIŞMAYA KARAR VERDİM MEDYUM DOLUNAY HOCADAN YANA OLDU TERCİHİM…İYİKİDE ONU SEÇMİŞİM ALDIĞIM SONUÇDAN ÇOK MEMNUN KALDIM SİZLERDE ÇALIŞMAYI DÜŞÜNÜRSENİZ RAHATLIKLA TAVSİYE EDERİM ARAMAK VEYA KONUSMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İÇİN 0555 171 85 40 .

  2. Resmi ruhsatlı Medyum olduğunu iddia eden Recep Kaplan yüksek meblağda paramı alıp beni 6 ay oyaladı. Bu işlem hemen sonuç vermez diyerek bekletti. Sonuçta yaptığı iş olmayınca 6 ayın sonunda paramı geri istediğimde tabiki veririz diyerek bir ay daha oyaladı. Üstelik artık telefona da cevap vermiyor.

    Sakın bu medyum olduğunu söyleyen ve üstelik medyatik bir şekilde ortalıkta poz veren Recep Kaplan a paranızı kaptırmayın.

Leave a reply