Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Sahtekar Hoca

Selamlar, ben bir kamu kurumunda müfettiş olarak çalışıyorum. İsmimi veremiyorum bu yüzden ama size yaşadığım bir olayı anlatarak biraz olsun katkıda bulunmak istiyorum. Eşimle iyi giden bir evliliğimiz vardı ama kayınvalidem aramızı o kadar fena bozdu ki bir anda yuvam yıkılma tehdidi ile baş başa kaldı. Tabi ki bir erkek olarak ne yapacağımı çok iyi bilemedim. Eşimle konuştum ettim ama onu ikna etmek her zaman biraz güç bir iş olmuştur inat etti ve gitti annesinin evine sığındı.
Çocukça Davrandı
Resmen eşim çocukça davranmış ve beni iyice zor durumda bırakmıştı. O sırada aynı kurumda çalıştığımız bir arkadaşım durumu biliyordu. Bana medyumlardan bahsetti. Ben de sahtekar hoca konusunda takıntılı biri olduğumdan ilk önce biraz serin durdum ama durum düzelmeyip daha da kötüleşince arkadaşımla hemen beraber aramaya başladık. Onun bulduğu medyum Burak isminde karar kıldık. Aslında hiç tarzım olmayan bir şeydi ama ne yapacağımı bilmediğimden bir umut olur diye kabul etmiştim, iyi ki de etmişim.
Doğru İnsana Rastlayın
Umarım siz de sahtekar kişilerin bulunduğu internet ortamında benim gibi düzgün ve iyi bir medyum bulabilirsiniz. Ben eşimi Burak bey sayesinde geri getirdim ve barıştım. Tabi ki aksi de olabilir, sahte kişiler yüzünden çok daha zor durumlara düşebilirdim. Dikkatli davranmak isterseniz bence siz de hemen 0553 371 89 94’ü arayın derim.

Bir önceki yazımız olan Rüyaya Girmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. Arkadaşlar merhaba bende medyum araştırması yaparken medyum dolunay hocayı buldum kendisiyle çalışmaya karar verdim herkes 2-3 günde sonuç veren işlemler yapıyor ama hiçde bişey olmuyor nasıl bir işlemse medyum dolunay hoca 21 gün işlem uyguladı sağlıklı ve etkili bir sonuç aldım hemde en istediğimden oldu 🙂 Sizler içinde yazmak istedim.bende çok hoca araştırdım.sizlerde şuan araştırma içindeyseniz medyum dolunay hocayı düşünebilirsiniz telefon numarası 0555 171 85 40 .

Leave a reply