Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Sevdiğinin Rüyasına Girmek İçin Dua,

Birini lise yıllarından beri son derece saf duygularla seviyordum. Aslında bu konudan kimseye de bahsetmediğim için hem platonik, hem de gizliydi diyebilirim. O insana duyduğum sevgi ve saygı çok derindi. O yüzden onu incitecek hiçbir şey yapmadım. Benden haberi olsun da istemiyordum. Eğer beni sevecekse kendiliğinden olması beni için en makbulüydü. Bu yüzden de bir şey yaptım diyemem ama tabi ki elden ne gelir diye kendimi tamamen kenara da çekmedim. Sadece hissetsin istiyordum bazı şeyleri ve bunu için sevdiğinin rüyasına girmek için dua ile alakalı bilgiler edinmeye çalıştım.
Sadece Kalbine Hitap Etmek İstedim
İstediğim şey ona duyduğum derin sevgiyi kalbinden hissetmesiydi ki bunun için rüyasına girmek benim adıma çok önemliydi. Medyum Burak ile de bu yüzden görüştüm. Kendisine çekinmeden açılıp tam olarak ne istediğimi söyledim. Bana yardım edeceğinden şüphem yoktu çünkü güven veren biri kendisi. Tanıyınca siz de anlayacaksınız zaten eminim. Bu dua sayesinde zaten amacıma da ulaştım ve güven duygumun boşa olmadığını anlamış oldum.
Rüyasına Girdiğimi Söyledi
Tabi ki onun rüyasına girdiğimi nereden anladığımı da söylemem lazım. Bu kişi bana bir akşam iş çıkışında gelip beni rüyasında gördüğünü anlattı. Hem de uzun uzun ve konuşurken de sürekli gözlerimin içine bakıyordu. Bir şey demedim ama sonradan da gördüğünü söyleyince aramızda elektriklenmeler başladı. Siz de 0553 371 89 94’ü arayıp bu duayı deneyebilirsiniz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Leave a reply