Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Sevgiliyi Unutmak

En yakın arkadaşımla beni aldatan sevgilime duyduğum öfke ne yazık ki onu unutmama yetmemişti. Artık hırstan mı, kinden mi, sevgiden mi bilemiyorum ama kendisini unutamadığım için gecem gündüzüm birbirine girmişti. Uyku düzenim bozuldu ve aynı zamanda hayatım da düzensizleşti. Aşırı sinirliydi ve kimseyi gözüm görmediğinden hayatıma başkasını da dahil edemiyordum. Bu yüzden bir çare aramak için teyzeme danışıp bana sevgiliyi unutmak için büyü yaptıracak bir medyum bulmasını istedim. O bu konularda benden daha bilgili bir insan olduğu için sadece onunla paylaştım.
Teyzemin Önerisine Güvendim
Teyzem hakikaten de bu işlerden iyi anlayan uyanık, bilgili biriydi. Bana geldi ve bir gün senin çaren medyum Burak bey dedi. Başka kişiler de benim gibi sorunlarında ondan yardım almışlardı. Teyzeme güveniyordum tabi ki hemen kabul ettim. Eski sevgilimi unutacağım günleri resmen iple çekiyordum. Burak beyle görüşünce de bunun gerçek olmasını diliyordum ki aynen de böyle oldu. Artık özgür biriyim.
Onu Aklımdan Sildim
Onu hem aklımdan, hem de kalbimden tamamen sildim. Sevgiliyi unutmak ile alakalı dualar bana yardım etti ama tabi ki Burak beyin hakkını da es geçemem. Bana sunduğu ilaç resmen mucizeler yarattı ve aslında bana hayatımı bağışladı diyebilirim. Siz de onu resmi numarasından arayabilirsiniz. Eğer eski sevgilinizi unutamadıysanız hemen 0553 371 89 94’ü arayın ve neler olacağını kendiniz görün.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğinin Rüyasına Girmek İçin Dua, başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. Bağlama büyüsü yaptırmak için medyum dolunay hocayı seçtim iyikide medyum dolunay hocayı seçmişim başka medyumlarla boşuna zaman kaybedip paramı kaptırmaktan kurtuldum. Hocanın işlemi olumlu sonuç verdi bağlama büyüsü nün etkisini gördüm 14 gün sürdü işlem gerçekten eşimde değişikilkler oldu inşallah bir ömür böyle gider sizlerde gerçek medyumla çalışmak isterseniz medyum dolunay hocayı seçebilirsiniz.Eminim mutlu olucaksınız eline sağlık hocamın şimdi artık çok mutluyum , medyum dolunay hocayla iletişim kurmak isterseniz 0555 171 85 40 numaralı telefonu ararsınız.

Leave a reply